Savaşçı'nın ünlü oyuncuları birbirine aşık oldu??!!!

katma 3 Nov 2017
FOX'ta yayınlanan 'Savaşçı' dizisinde rol alan Alican Albayrak, dizi setinde tanıştığı oyuncu arkadaşı İlayda Çevik ile yeni bir aşka yelken açtı.
Alican Albayrak, canlandırdığı Kılıç Timi’ndeki 'Teğmen Murat Gündoğdu' karakteriyle dikkatleri üzerine çekerken, güzel oyuncu İlayda Çevik ise konuk oyuncu olduğu dizide teröristler tarafından alıkonulan 'Türkmen kızı Gülayşe'ye hayat veriyor.
Dizi setinde başlayan arkadaşlık şimdilerde yerini aşka bıraktı. İkilinin sosyal medyadaki paylaşımlarının altına fanları tarafından "birbirlerine çok yakıştıkları" yönünde yorumlar geldi.
İLAYDA ÇEVİK KİMDİR?
İlayda Çevik, 1994 yılında Balıkesir’de doğmuştur. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır.
Kendini geliştirmek adına Müjdat Gezen Sanat MErkezi’nde ve Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosunda oyunculuk üzerine eğitim almıştır.
Güzel oyuncu İlayda Çevik; ilk oyunculuk deneyimini 2013 yılında rol aldığı Karagül dizisinde canlandırdığı Maya karakteri ile yaşamıştır.
Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Uğur Güneş ve Algı Eke’nin paylaştığı İsimsizler dizisinin kadrosunda yer almakta ve Yıldız karakterini canlandırmaktadır.
#FOX'ta #yayınlanan #'Savaşçı' #dizisinde #rol #alan #Alican #Albayrak #dizi #setinde #tanıştığı #oyuncu #arkadaşı #İlayda #Çevik #ile #yeni #bir #aşka #yelken #açtı #htube #tv #htubetv #htube #magazin #haber #güncel #sondakika #söylemezsemolmaz #duymayankalmasın #artıksusma #söylemezsem
#olmaz #soylemezsenolmaz #duymayan #kalmasın #artık #susma #tv #video #2017
►ABONE OL: goo.gl/tQaWT9
►PAYLAŞ, BEĞEN & YORUM İÇİN:

YORUMLAR

  • Kino zor👍

  • Kızlardan kıskananlar var mı😂

  • Hayır ya öyle bir şey yok bir alican fanı olarak araştırdım 5 aydır sevgililermiş yalan şeyler paylaşmayınn😠😠