Söz mü?, Savaşçı mı? -- Dizi / Film Düelloları

katma 29 Sep 2017
Söz mü Savaşçı mı? Sokak düellolarının bu bölümünde, askeri türündeki iki Türk televizyon dizisi karşı karşıya geliyor. Bakalım sokağın tercihi Star TV'nin Söz dizisi mi, yoksa Fox TV'nin Savaşçı dizisi mi olmuş. Siz de yorumlarınızla Söz dizisi ve Savaşçı dizisi arasındaki bu düelloya katılın :) Daha fazla düellolarımız ve daha fazla sokak röportajları için kanalımıza ABONE olun ► bit.ly/2f6vkJ5
Dizi & Film düellolarımızın tamamı burada 👉 goo.gl/gYUEDj
Bizi Sosyal Medya hesaplarımızdan da takip etmek için:
Facebook : facebook.com/SokakDuellolari
Twitter : twitter.com/SokakDuellolari
Instagram : instagram.com/sokakduellolari/
Söz 👉 Star Tv'de yayınlanan ve yapımcılığını TIMS&B'ın üstlendiği senaryosunu Ethem Özışık'ın yazdığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yaptığı, başrollerini Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Nihat Altınkaya, Çağan Atakan Arslan ve Meriç Aral'ın paylaştıkları televizyon dizisidir.İstanbul’da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir.
Söz dizisinin TR-tv kanalı için 👉 goo.gl/UAwdHT
Savaşçı 👉 FOX TV'de yayınlanan, başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli'nin paylaştığı aksiyon ve askeri türündeki Türk televizyon dizisi.Savaşçı dizisinin akışı 15 Temmuz 2016'dan itibaren başlar. Yüzbaşı Kağan Bozok (Berk Oktay) ve Albay Halil İbrahim Kopuz (Murat Serezli) daha önceki davalarda içeri alınmış ve alıkonmuş iki Türk subayıdır. Ergenekon ve türü davalarda içeri atılmış askerler içeriden çıkarılır ve görevlerine geri dönerler. Göreve döndükten sonra sınır ötesi harekatlara katılırlar, PKK ile çatışmalara girerler ve akış bu şekilde devam etmektedir.
Savaşçı dizisinin TR-tv kanalı için 👉 goo.gl/Qoqujq
Söz ve Savaşçı dizileri arasındaki bu düelloyu beğendiyseniz, diğer sokak düellolarımıza da göz atın 👇
Arka Sokaklar mı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı? ►
bit.ly/2x1YlhW
Aşk-ı Memnu mu, Doktorlar mı? ►
bit.ly/2yG16HG
Katy Perry mi, Taylor Swift mi? ►
bit.ly/2xplw9e
Ece Seçkin mi, Derya Uluğ mu? ►
bit.ly/2y5PJc3
Aleyna Tilki - Sen Olsan Bari mi, Hadise - Şampiyon mu? ►
bit.ly/2uOX8KF
Orkun Işıtmak mı, Enes Batur mu? ►
bit.ly/2ulQBeo
Danla Bilic mi, Duygu Özaslan mı? ►
bit.ly/2uSgzSx
Sokak Düellolarımız'ın tamamı için ►
bit.ly/2kV8TMQ

YORUMLAR