Mükemmeliyetçileri Rahatlatacak 20 Harika Kare

katma 8 Jul 2018
Mükemmeliyetçi olsun ya da olmasın bence herkesi ziyadesiyle rahatlatır bu kareler ama mükemmeliyetçilerin ayrı bir hoşuna gider eminim. Sizler için derlediğim yeni mükemmeliyetçiler videosu umarım hoşunuza gider. Keyifli seyirler.
►Müzik Kanalım: goo.gl/bupp9z
►İnceleme Kanalım: goo.gl/ZoGtZd
►İletişim:
alioguriletisim@gmail.com
instagram.com/taliogur
Öncelikle paketin etiketine bakıyoruz ve açılmamış olduğunu fark ediyoruz. Şayet arka tarafı da yırtılmamışsa etiketin böyle bir denk geliş olamaz diyoruz, mükemmeli hissediyoruz ve diğer görsele geçiyoruz hemen.
Portakalı böyle soymak gerçekten büyük bir yetenek ister. Hepsinden de öte mükemmel bir kare değil mi sizce de bu? Baksanıza içi bile çıkmış.
Çoğu kişi için işsizlik olarak adlandırılabilir böyle çalışmalar ama bence ziyadesiyle yetenek gerektiren bir işçilik ortaya koymuş. Bir mükemmeliyetçinin perspektifindense ziyadesiyle rahatlatıcı bir kare bence.
Bu elmayı kim yediyse çok şanslı biriymiş bence. Hepsinden de öte bizlerle paylaştığına göre de bir mükemmeliyetçi olabilir. Merak ediyorum, acaba size de denk geldi mi böyle ilginç meyveler?
Bu çiçeğin türü ne bilmiyorum ama ben daha önce yaprakları bu kadar simetrik bir çiçek görmedim daha önce. Bakar mısınız şuna, insan bakmaya doyamıyor resmen.
Bu kareye bakar bakmaz ne olduğunu anladınız mı? Kar öyle bir simetrik yağmış ki arabanın üzerine, sanki birsi özene bezene un dökmüş gibi? Gerçekten mest olmamak elde değil.
Mükemmeliyetçi insanların büyük çoğunluğu zekidir dersek yanlış olmaz sanırım. Bulduğu fikir çok güzel, uygulayışı da gayet başarılı. Bizimle paylaşması da takdiri hak etmiş gerçekten. E daha ne olsun.
Bu esere huzurlarınızda mükemmel ötesi bir eser demek istiyorum. Çünkü, kumdan böyle bir şey ortaya koymak çok çok büyük emek ve yetenek ister, hem de yok olacağını bile bile.
Tomrukları böylesine yüksek şekilde dizmek zaten başlı başına zor bir işken, birisi işi sanata dökmüş ve ortaya da kocaman bir geçit yerleştirmiş. Eminim kendisi de eserine baktığı zaman mest oluyordur bizler gibi.
Bu kareyle ilgili ne söylenebilir ki, böyle bir manzaraya denk geldiyseniz şaşırıp bu mükemmel anın keyfini çıkartırsınız ki, bu karenin sahibi bizlerle de paylaşmaktan geri durmamış.
Yahu üzülsem mi yoksa şaşırsam mı bilemedim. Yavrucak, sıkışıp kalmış öyle parmaklıkların arasına, ama böyle bir ana denk gelmek de herkesin başına gelmez kolay kolay.
Bu bir meyve tabağı, lakin o kadar özenilerek hazırlanmış ki, şu fotoğrafı tablo yapıp assalar hiç sırıtmaz yani o kadar. Bu arada aşağıdakiler meyve suyu da yukarıdaki bardaklarda ne var acep?
Mükemmeliyetçi olsun ya da olmasın, bu kareye bakıp mest olmayacak birisi var mı gerçekten? Bakar mısınız şunun güzelliğine? Her kar kristali benzersiz ve güzeldir diye boşuna demiyorlar demek ki.
Şekilden hemen anlayacağınız üzere mükemmeliyetçi psikopat bir arkadaşın sanatsal çalışmasıyla karşı karşıyayız. Fotoğrafını çekip bizlerle paylaştığına göre de diğer mükemmeliyetçileri de düşünen bir psikopat kendileri.

► Oynatma Listeleri:
Tüm videolar: goo.gl/AW4tUj
Bilgi videoları: goo.gl/iYdE7I
Eğlenceli videolar: goo.gl/sHx2GM
Korku videoları: goo.gl/wdVGd9
Sanat ve tasarım videoları: goo.gl/65M09Y
Seriler: goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:
facebook.com/siradan1adam
twitter.com/taliogur
instagram.com/taliogur

YORUMLAR