Kamuflaj Konusunda Seviye Atlamış Şanssızlar

katma 13 Oct 2018
Kamuflaj yeteneklerine sahip pek çok eşya, insan ya da hayvan var diyebilirim. Bunların büyük çoğunluğu da şanssızlar hem de bu konuda seviye atlayacak kadar şanssızlar. İşte sizere o şanssızlardan bahsetmek istedim bugün. Keyifli seyirler.
►Müzik Kanalım: goo.gl/bupp9z
►İnceleme Kanalım: goo.gl/ZoGtZd
►İletişim:
alioguriletisim@gmail.com
instagram.com/taliogur
Hani bu karedeki en ilginç şey adamın ayakkabılarının halıda kamufle olması değil bence. Ulen bey abi, sen nerden buldun öyle desene sahip bir ayakkabıyı diye sormak isterdim kendilerine.
Bu karede ileri düzey kamufle yeteneklerini kullanan bir canlı var ve o canlıların uzaydan geldiğini savunuyorum ben, ama bu aşırı sevimli oldukları geçeğini de değiştirmiyor tabii ki.
Arkadaki evin çatısına ne olmuş öyle sanki birisi photoshop’dan yavaş yavaş siliyor gibi değil mi? Acaba evin tamamını boyadıkları zaman gerçekten ortadan kaybolacak mı çok merak ediyorum.
Yani hem komik hem de üzücü ya, baksanıza şuna hanım teyzemizin hırkası bildiğiniz zemindeki taşlarla pişti olmuş, tabi bu durup teyzenin ne kadar umurunda bilmiyoruz.
Öncelikle arabanın deseni gerçek anlamda çok ilginç ve bence pek hoşta görünmüyor ama arabanın sahibi de aynı desen kıyafet giydiğine göre bu işin arkasında daha ilginç şeyler var kesin.
Bu fotoğrafa ilk baktığınız zaman büyük ihtimalle gözden kaçırdığınız bir detay var. Daha dikkatli bakın koltuklara karşı oturan bir başörtülü teyze fark edeceksiniz.
Her şeyle kamufle olabilirsiniz ama söyleyin bana şortunuzun suyla kamufle olma olasılığı nedir? Adam sanki uçuyormuş gibi görünmüyor mu sizce de?
Hem gökyüzü hem deniz hem de toprakla aynı anda pişti olarak dünya pişti olma rekorunu kırmış olabilir bu kadın. Yüzünü de saklamış tahmin edin artık ne kadar kederlendiğini.
Eğer karşımızdaki bir illüzyon gösterisi değilse adamın gövdeyi ortadan almışlar ve öylece bırakıp gitmişler gibi görünüyor. Tabi şortu çimlerin arasında kamufle olmadıysa.
Benim şimdiye kadar gördüğüm en ilginç fotoğraflardan bir tanesi. Fotoğrafa ilk baktığım zaman gerçekten arabayı fark edemedim. Nasıl bir kaplaması varsa artık tekerleğe bakmadan fark edilmiyor.
İşte budur ya, normalde kadınlar pişti olmaktan nefret eder ama bu hanım kızımız halinden gayet memnun görünüyor. Bir de bence perde gömlekle pişti olmuş, gömlek perdeyle değil.
Az evvelki kızın aksine bu hanım ablamız biraz sinirlenmiş bu duruma. Eldivenlerinize kadar pişti olsaydınız bulunduğunuz ortamla sinirlenir miydiniz, güler miydiniz acaba?
Sen bir kuşsun ya bu pozlar nedir öyle. Geçmiş bir de muzların arasına şapşallıklar yapıyor. Bu muz kılıkla, muhabbet kuşu mu yoksa papağan mı çözemedim bu arada.
Köpekcik geçmiş koltuğuna huzurla uykuya dalmış, kedicik de geçmiş köpekçiğin kucağına o da huzurla uykuya dalmış. Sevimli bir kare bence.
Bu da çok sıra dışı kamuflaj örneklerinden bir tanesi. Elbisesinde beyaz bir çizgi olsaymış tam olurmuş ama bu haliyle de gayet ilginç bence.
Hani kütük gibi yatıyorsun diye bir deyim var ya, işte bu köpek kütüklerin arasında gerçekten kütük gibi yatıyor. Uzaktan bakınca da anlaşılmıyor gerçekten üçkağıtçı.

► Oynatma Listeleri:
Tüm videolar: goo.gl/AW4tUj
Bilgi videoları: goo.gl/iYdE7I
Eğlenceli videolar: goo.gl/sHx2GM
Korku videoları: goo.gl/wdVGd9
Sanat ve tasarım videoları: goo.gl/65M09Y
Seriler: goo.gl/8tR7E7

►Sosyal Medya Hesaplarım:
facebook.com/siradan1adam
twitter.com/taliogur
instagram.com/taliogur

►Kaynaklar / Sources:
eksisozluk.com/kamuflaj--66373
eksisozluk.com/kamuflaj-modasi--584192
www.reddit.com/r/camouflage/
www.reddit.com/r/BeAmazed/comments/81gbrx/perfect_camo/

YORUMLAR