BİR GÜNLÜĞÜNE İSKENDER DÖNERCİ OLMAK #İşBudur

katma 27 Jul 2018
Muhteşem Osmanlı İndirmek İçin : app.adjust.com/ypok2mj
Ben Enes Batur. Bugün amcam MC Yaralı Şişman ile birlikte #İşBudur serisinde bir günlüğüne İskender ci oldum döner yaptık ve nasıl iskender yapılır onu öğrendik pilav üstü döner ve soslu yemek iskender pişirdik yedik sipariş ettik , güzel ve eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler.
Revenge of Sultans'ın yapımcısı ONEMT imzası ile karşınızda MUHTEŞEM OSMANLI, Gerçek Zamanlı Mobil Strateji Oyunu. Osmanlı İmparatorluğu'nu konu alan ilk mobil MMORTS olan Muhteşem Osmanlı';da HD grafikler eşliğinde, özel Türk birliklerinle imparatorluğunu büyütebilir, sarayını geliştirebilir, yeni stratejiler ile ittifaklar kurabilirsin. Kaynakları topla, yaratıkları yok et, Osmanlı İmparatorluğu'nu en şaşalı dönemine getir! Muhteşem
100 Altın değerinde hediyeler almak için : WEQM86EA6R
İMKANSIZI BAŞARAN İNSANLAR :
tr-tv.net/username-watch?v=aET6V...
Sosyal Medya:
Facebook Sayfası ► goo.gl/g7EZUN
Facebook Grubu ► goo.gl/IKiFFe
Twitter ► goo.gl/uHUUEF
İnstagram ► goo.gl/WfrpOG
İş Teklifleri (Business) enesbatur56@gmail.com
Merhaba Ben Enes Batur , TR-tv Türkiye benim en büyük tutkum, bur da dev gibi bir NDNG ailesi için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming , eğlence , challenge , komedi , şaka , şarkı , vlog , montaj , tepki ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Bunları yaparken çok eğleniyorum ve bir çok komik anlar eğlenceli anlar yaşıyorum. Sizde aileye katılın ne duruyorsunuz abone olun !
İZLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SÜPERSİNİZ!!

YORUMLAR