250+ DESTE AÇILIMI | ZENGİN OLDUK

katma 13 Sep 2018
Zula Oyununu indirmek için tıklayın: bit.ly/2zZLFPc
Zula Oyununu indirmek için tıklayın: bit.ly/2zZLFPc

Selamlar bugün sizler ile zulada deste açtık ve zengin olduk 250 adet deste açtım ve süper şeyler kazandım. yeni zulaoyun bölümleri için beğenmeyi unutmayın.

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde ilk Türk yapımı video oyunudur. Oyun Türkiye'den sonra ilk defa Brezilya'da, 2016 yılının Haziran ayında, Playspot firmasınca yayınlanacaktır.
Oyunun yapımına 2013 yılında başlanılmıştır. Zula zulaoyun.com adlı internet sitesinden ücretsiz indirilip kayıt olunduktan sonra direkt oynanabilir. 46 milyona yakın kayıtlı kullanıcısı olan Zula’yı günde 2 milyon kişi oynuyor. Vatansever asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula ve paralı askerlerden oluşan Gladyo adında 2 düşman oluşumun yer aldığı oyunda farklı hikayelere sahip toplam 16 ayrı karakter bulunuyor. Zula’da oldukça geniş bir mühimmat kasa açılımı seçeneğinin içerisine türkçe Mehmetçik ve Kırıkkale gibi yerli silahlar da konuldu. Yoğun bir geliştirme sürecinden geçen Zula, geri bildirimler ışığında sürekli geliştirilmeye devam ediliyor. canlı yayınlar:
►Twitch► www.twitch.tv/mervant0
►INSTAGRAM ► instagram.com/mervantepelioglu/
►TWITTER ► twitter.com/MTepelioglu
İLETİŞİM:
mervan.tepelioglu@temagency.com

YORUMLAR